Manfild za 50%

Rozbila se vám v právě probíhající zahradní sezóně sekačka či potřebujete zrovna nakoupit nový křovinořez, traktůrek či zahradní nábytek? Pak je nyní ten nejlepší čas, společnost Mountfield si totiž pro nás všechny připravila velké výprodeje, kdy slevy dosahují celé poloviny původní ceny. Akce Manfild za 50 % mohou využít všichni návštěvníci prodejen i internetového obchodu a vztahují se na veškeré zboží ze zahradních katalogů značky. Výhodně tak můžete zakoupit například sekačky, traktory, křovinořezy, nábytek či solární ohřev. Podrobněji je zboží v akcích rozvedeno na těchto stránkách, které slouží jako recenze zboží prodávaného v těchto akcích. Na stejném místě také najdete, jak nejsnadněji je možné produkty zakoupit.

Akce Manfild za 50 procent

Jak již bylo zmíněno, akce se vztahují na veškeré zboží ze zahradního katalogu. Za pouhých 50 procent původní ceny tak Manfild nyní nabízí všechny své sekačky na trávu, křovinořezy, motorové pily, mulčovače, štěpkovače, drtiče, zahradní traktory, tlakové myčky a další zahradní techniku. Na chatu i pro rodinný dům pak oceníte také krby, krbová kamna nebo grily. Z akčního ceníku s veškerým zbožím můžete doporučit také sestavy zahradního nábytku – sedačky, lavičky, stoly, křesla, slunečníky i houpačky. Zejména nyní v létě pak oceníte široký výběr zahradních bazénů značky Azuro. Jedná se o suverénně nejprodávanější značky bazénů v ČR. A výhodně k nim pořídíte i veškeré bazénové příslušenství – solární ohřev, tepelná čerpadla, schůdky, protiproudy, zastřešení a další. V Manfild akcích za 50% je tedy opravdu z čeho vybírat.

Výhodné slevy v Manfildu

Zaujala vás aktuální nabídka? Pak neváhejte a navštivte některou z kamenných prodejen Manfild, kterých je v roce 2017 již více než šedesát. Kromě velkých měst jako je Praha, Plzeň, Ostrava, Brno či Olomouc je najdete také například v Českých Budějovicích, Liberci, Ústí nad Labem, Teplicích, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Ústí nad Labem, Kolíně, Zlíně, Uherské Hradišti a na desítkách dalších míst. Slevy Manfild za 50 procent se vztahují i na internetový e-shop. Ten představuje vůbec nejsnadnější cestu k nákupu všech sekaček, bazénů, nábytku, motorových pil, solárního ohřevu, křovinořezů i dalšího zboží. Eshop můžete navštívit přímo na hlavních stránkách značky.