Manfild akce katalog zahradní

Letní sezóna je v plném proudu a spolu s ní přichází i nutnost vykonávat celou řadu pravidelných a únavných prací. Společnost Mountfield, náš největší prodejce zahradní techniky a vybavení, vám pro usnadnění přináší akční nabídku ve svých aktuálních Manfild akcích z katalogu zahradního zboží, ve kterých najdete všechno potřebné nejen pro údržbu zahrady, ale i pro nezbytný odpočinek a relax. Slevy v Manfildu se týkají například sekaček, křovinořezů, traktorů ale i třeba nábytku a nadzemních bazénů či solárního ohřevu. Díky výprodejům můžete nyní ušetřit až 50% z původní ceny, což může znamenat úsporu až několik tisíc korun. Nabídku společnost každým rokem využijí stovky tisíc spokojených zákazníků a věříme, že se k nim připojíte i vy.

Akce Manfild na katalog zahradního zboží

Slevy se týkají veškerého zboží ze sortimentu značky. Manfild v akcích zahradního katalogu v létě 2015 nabízí stovky druhů různých produktů, ze kterých si jistě vybere každý. Jedná se hlavně o sekačky, traktory, křovinořezy, motorové pily, mulčovače, tlakové myčky, vertikutátory, drtiče a štěpkovače větví, kultivátory, sněhové frézy, kompostéry, půdní vrtáky, solární ohřev bazénů a další. S touto technikou jakákoliv práce na zahradě bude hračkou. Pořídit dále z ceníku s veškerým zbožím můžete také krby a krbová kamna, grily, infrasauny či sestavy zahradního nábytku. Vlastní kategorii pak tvoří všechny nadzemní bazény značky Azuro. Ta vyniká svou univerzálností, spolehlivostí a především cenou dostupnou pro každého. To vše vám Manfild akce ve svých zahradních katalozích mohou nyní nabídnout.

Nakupte v prodejnách a e-shopu až s 50% slevou

Pokud vás cokoliv z aktuálně probíhajících slev v Manfildu zaujalo a chtěli byste si vybrané zboží prohlédnout a vyzkoušet, doporučujeme navštívit některou z poboček, které naleznete na více než 60 místech po celé ČR. Do prodejny to tak nikdy nebudete mít daleko. Pokud dáváte přednost raději nákupu zboží přes internet, je k dispozici i oficiální e-shop, který zasílá při útratě nad 1000 Kč úplně zdarma. V Manfild akcích na katalogy zahradní si přijdou na své všichni kutilové i zahrádkáři. A pamatujete. Ceny ve výprodejích jsou stejné jak na kamenných pobočkách tak i v internetovém obchodě.