Monfild slevy

Ať už bydlíte v Praze, Ostravě, Plzni, Olomouc či kdekoliv jinde. Společnost Mountfield si pro všechny své zákazníky připravila nabídku velmi zajímavých akcí, díky kterým můžete ušetřit až několik tisíc korun. V Monfild slevách nyní naleznete například sekačky na trávu, zahradní nábytek, zahradní traktory, benzínové pily, drtiče nebo bazény. Sezóna je nyní v plném proudu a jistě mnoho zahrádkářů a kutilů ocení tuto jedinečnou možnost nakoupit potřebné vybavení za takto dobré ceny. Ceny sice klesají, ale to, co zůstává, jsou prvotřídní služby a servis, kterými se značka proslavila. 7 let záruku tak dostanete i při nákupu ve slevě, stejně tak jako posezónní prohlídky zdarma a další.

Zboží v Monfild slevách

Každého jistě zajímá, co vše můžeme v aktuálně probíhajících akcích najít. Odpověď je vcelku prostá. Jedná se o veškeré zboží, které se nachází v ceníku pro rok 2015. V Monfild slevách najdeme sekačky na trávu, křovinořezy, mulčovače, benzínové pily, štěpkovače, drtiče větví, solární sprchy, tlakové myčky, kompostéry, zahradní traktory, strunové sekačky, štípačky, postřikovače, půdní vrtáky, zeminy, osiva nebo značkové nářadí Fiskars. Velmi populární je také zahradní nábytek, kam řadíme i slunečníky, houpačky, sítě a podobně. Vlastní kategorii pak mají všechny bazény. Ve výprodejích se jich momentálně nachází desítky různých druhů, z nichž poměrem ceny a kvality vynikají hlavně bazény značky Azuro. Samozřejmostí je pak i různé bazénové příslušenství – solární ohřev, tepelná čerpadla, bazénová chemie, protiproudy, zastřešení, solární plachty, bazénové vysavače a další. Ve slevě od Monfild si vybere opravdu každý.

Praha, Plzeň, Ostrava i nákup přes e-shop

Nabídka je skutečně atraktivní a cenových akcí můžete využít až do konce kalendářního měsíce. Dobrou zprávou je, že výprodeje vztahují jak na zboží v kamenných prodejnách tak i na online zahradní katalogy, které naleznete na stránkách internetového obchodu. Pobočky značky najdete v Praze, Ostravě, Plzni, Olomouci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Pardubicích, Ústí nad Labem, Teplicích, Chebu, Chomutově, Zlíně, Přerově, Vsetíně, Frýdku Místku, Opavě a na desítkách dalších míst. Na hlavních stránkách firmy pak funguje i oficiální internetový obchod. Ten nabízí kompletní zahradní katalogy a s ceníkem pro rok 2015. Největší výběr Monfild slev tak najdete přímo tam. Sekačky, benzínové pily, zahradní nábytek, traktory, drtiče, bazény a další.