Slevy v Manfildu

Pokud zrovna sháníte novou zahradní techniku či třeba bazén, nastal právě nyní ten vůbec nejlepší čas k nákupu. Náš největší prodejce tohoto vybavení, společnost Mountfield, si totiž pro každého přichystala bezkonkurenční nabídku akcí a výprodejů. Slevy v Manfildu dosahují až 50% a týkají se veškerého zboží z ceníků značky. Levně tak můžete zakoupit křovinořezy, motorové pily, sekačky na trávu, grily i bazény nebo zahradní nábytek. Všechno zboží pochází od těch nejlepších českých a zahraničních výrobců a na jeho kvalitu se můžete spolehnout. Manfild navíc poskytuje celou řadu nadstandardních služeb a na některé zboží ze zahradních katalogů dostanete dokonce záruku až 7 let.

Aktuální slevy v Manfildu

Všechny čtenáře můžeme opravdu potěšit, neboť slevy se týkají opravdu všeho. V Manfildu tak zakoupíte např. sekačky, motorové pily, křovinořezy, motorové pily, tlakové myčky, mulčovače, drtiče větví, kleště, nůžky, hrábě, vozíky, motyčky a další techniku a nářadí. Příznivé ceny se vztahují i na velmi populární zahradní nábytek, který je dostupný hned v několika materiálových variacích – dub, smrk, teak, hliník či tahokov. Jistě oceníte také bohatou nabídku grilů pro letní posezení s přáteli. V posledních horkých dnech zákazníci čím dál více vyhledávají v katalozích značky také nadzemní bazény. Ty jsou ve slevách v Manfildu dostupné za velmi příjemné ceny, takže si je můžete dovolit opravdu každý.

Nakupte sekačky, nábytek, bazény i substrát

Všechno zmiňované zboží na vás čeká ve všech pobočkách firmy Manfild, kde vám s výběrem pomůže i vyškolený personál. Prodejny najdete ve všech krajských i okresních městech, takže by s dostupností neměl být žádný problém. Prodejny najdete např. v Praze, Ostravě, Brně, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Teplicích, Karlových Varech, Staré Městě a na mnoho dalších místech. My však na tomto místě doporučujeme navštívit přímo internetový e-shop značky. Ten nabízí dopravu úplně zdarma a nabídka všech slev v Manfildu se vztahuje i na nákup online.