Manfild vše za třetinu

Společnost Manfild, náš největší prodejce zahradního vybavení a dalšího příslušenství, si pro všechny znovu v těchto dnech připravil velké výprodeje, ve kterých veškeré zboží z aktuálního katalogu můžete zakoupit pod heslem vše za třetinu. Tato akce platí na veškerou techniku, zahradní nábytek, krbová kamna, elektrické pily i bazény. Povánoční slevy se vztahují jak na zboží v kamenných prodejnách tak je můžete využít i při nákupu v online zahradním katalogu. Pokud nyní sháníte cokoliv pro váš dům či zahradu, představují aktuální slevy Manfild vše za třetinu ceny ideální příležitost, kdy v roce 2016 nakoupit nejvýhodněji. Na této stránce si ukážeme to nejlepší z nabídky a chybět nebude ani popis prodejen a internetového obchodu se svým zahradním katalogem.

Manfild – vše za třetinu ceny

Je dobré znovu zopakovat – akční povánoční slevy se vztahují na celý zahradní katalog bez rozdílu. Za 1/3 ceny tak dnes můžete dnes zakoupit kupříkladu všechny druhy zahradních sekaček, elektrických pil, traktůrků a dále také veškeré křovinořezy, kompostéry, drtiče, štěpkovače, plotové nůžky, vyžínače, tlakové myčky, vertikutátory, motorové a okružní pily, sněhové frézy, postřikovače, hadice, půdní vrtáky a mnoho dalšího. Slevy dále platí také na nabídku krbových kamen, grily, zahradní nábytek, infrasauny a také venkovní bazény Azuro. Přestože se akce jmenuje vše za třetinu ceny, slevy dosahují až 70% a máte jistotu, že zbytek nakoupíte opravdu za 1/3 ceny uvedené v zahradním katalogu. Jestli vás nabídka akcí zaujala, můžete těchto slev využít ve všech kamenných prodejnách i na internetu.

Povánoční slevy a další akce ze zahradního katalogu

Veškerou zahradní techniku, nábytek i bazény z povánočních slev vše za třetinu, si je možné osobně prohlédnout na všech prodejnách značky po celé ČR. K dispozici je také internetový e-shop. Na něm dostanete poštovné k nákupu nad 1000 Kč zdarma a jeho online katalogy i ceník k dispozici 24 hodin denně. Co se obchodů týče, ty najdete ve všech krajských i okresních městech po celé ČR.

Namátkou můžeme zmínit např. Prahu, Brno, Plzeň, Ostravu, Sokolov, Teplice, Karlovy Vary, Most, Liberec, Mladou Boleslav, Hradec Králové, Pardubice, Tábor, Olomouc, České Budějovice, Cheb, Strakonice, Písek, Jihlavu, Boskovice, Třebíč, Znojmo, Hodonín, Staré Město, Přerov, Zlín, Valašské Meziříčí, Opavu, Frýdek Místek a mnoho dalších měst. A nezapomeňte – aktuální Manfild akce všeho za třetinu vše jsou časově omezené jen do konce měsíce 2016. Neváhejte proto a využijte výprodejů již dnes.